ovečka ovečka

Dne: čtvrtek 30.5.2019

Odjezd: 8.30 hod. od školy

Návrat: přibližně v 16 – 16.30hod. ke škole

Sebou: sportovní oblečení a pohodlná sportovní obuv, pokrývka hlavy

batůžek na záda- balíček papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

- láhev s pitím s pevným uzávěrem!!

Stravné za tento den bude dětem odhlášeno a strava bude zajištěna  na místě – dvě svačiny a teplý oběd na Farmě:                        - kuřecí vývar se zeleninou a nudlemi       - kuřecí řízek s bramborovou kaší a nápoj.

Pro děti je připraven edukativní program - soutěžní hra „Blanický desetiboj“ -  během pobytu ve Farma Parku plní děti s pomocí pedagogů úkoly.

Proběhne křest narozeného mláděte (jehně, kůzle, králíček apod.). Děti vybírají jméno pro zvířátko, autor vítězného jména se stane kmotrem zvířátka a získá pamětní křestní list.

Doprava a část programu budou hrazeny z fondu Spolku rodičů.

Na stravu budeme vybírat 115,- Kč a na část programu 55,- Kč.   Rodiče uhradí celkem 170,-Kč paní učitelkám na svých třídách do úterý 14.5.2019.

Žádáme rodiče, aby na svých třídách nahlásili p.učitelkám případnou neúčast  dítěte na celodenním výletě.