ovečka ovečka

Kdy: STŘEDA 16.6.2021

Odjezd: 8.15 hod. od školy

Návrat: přibližně v 16 hod. ke škole

Sebou: sportovní oblečení a pohodlná sportovní obuv, pokrývka hlavy

batůžek na záda- balíček papírových kapesníků a vlhčených ubrousků

- láhev s pitím s pevným uzávěrem!!

Stravné za tento den bude dětem odhlášeno a strava bude zajištěna  na místě – dvě svačiny a teplý oběd v Ekocentru:                                             Hovězí vývar s masem a nudlemi                                                                               Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, malý okurkový salát.

Pro děti je připraven edukativní program.

Veškeré náklady spojené s výletem budou hrazeny z fondu Spolku rodičů – doprava, strava, vstupné i výukový program pro děti.

Žádáme rodiče, aby na svých třídách nahlásili paní učitelkám případnou neúčast dítěte na celodenním výletě- neprodleně, z důvodu objednání autobusů a stravy.