ovečka ovečka
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > LYFLE -ELEKTRONICKÁ NÁSTĚNKA

LYFLE -ELEKTRONICKÁ NÁSTĚNKA 

Vážení rodiče,                                                                                                                        16.10.2020 mezi 18 a 19 hodinou vám bude doručen e-mail od LYFLE s pozvánkou k aktivaci  účtu. 
 
Přes odkaz v e-mailové zprávě si účet aktivujete, nastavíte si vlastní heslo a poté se můžete rovnou přihlásit. Můžete tak učinit jak na počítači, tak na  mobilním   telefonu  - aktivace není vázána na konkrétní zařízení. Můžete se přihlásit i na všech     svých dalších zařízeních, pokud  budete mít zájem. V případě komplikací s aplikací Lyfle je možné se podívat na online nápovědu na  www.lyfle.com nebo napsat na podpora@lyfle.com.

 Prosíme, prohlédněte si i složku s nevyžádanou poštou (spam), protože se někdy   stane, že tam pozvánka spadne.

  Lyfle bude sloužit k omlouvání absence vašich dětí, zároveň zůstává možnost omluv formou SMS.                                                                                                                          Fotogalerie zůstane na zabezpečeném uložišti jako doposud. 
  
V rámci Lyfle vám budou zasílány aktuální informace týkající se dění v mateřské škole.